Головна » Файли » Мої файли

Проведено тактико-спеціальні навчання цивільного захисту на підприємстві «Петро-Карбо-Хем-Мукачево»
05.11.2014, 13:59

    30 жовтня 2014 року в с. Павшино на Мукачівщині відбулось тактико-спеціальне навчання з питань цивільного захисту на території іноземного підприємства «Петро-Карбо-Хем-Мукачево».

    У навчанні взяли участь начальник Управління ДСНС Закарпатської області, майор служби ЦЗ Щербей М.В., завідувач сектору з питань цивільного захисту Закарпатської ОДА Буришин В.В., голова Мукачівської РДА Кубарич В.І., начальник сектору цивільного захисту Мукачівської РДА Комков І.В., фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.

     Темою навчання було обрано «Дії органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Закарпатської області у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного на об’єкті».

    Метою навчання стало: визначення рівня готовності органів управління та сил ЦЗ до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, вдосконалення практики та навичок керівного складу органів управління галузевих ланок щодо ліквідації наслідків НС та захисту населення, перевірки готовності до дій за призначенням аварійно-рятувальних підрозділів до проведення оперативних дій під час НС та відпрацювання взаємодії сил підрозділів ДСНС та інших територіальних органів управління та формувань ЦЗ.

    У навчанні взяли участь підрозділи Управління ДСНС України у Закарпатській області, працівники аварійних служб району, міліції, швидкої медичної допомоги.

 Тактико-спеціальні навчання відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних. За задумом навчань, під час транспортування була розгерметизована одна з цистерн із зрідженим вуглеводневим газом, стався вибух. За декілька хвилин до місця події прибули чергові підрозділи рятувальників У ДСНС у Закарпатській області. Особовий склад провів розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду події, здійснив бойове розгортання для ліквідації наслідків викиду небезпечних хімічних речовин. Для координації дій, під час ліквідації умовної аварії, було розгорнуто оперативний штаб.

    У короткий термін вдалось відшукати постраждалих та винести їх з епіцентру вибуху для надання першої медичної допомоги.

  Завдяки швидким та злагодженим діям сил підрозділів Управління ДСНС Закарпатської області вдалось ліквідувати аварію та не допустити поширення вогню на весь рухомий склад залізничного транспорту.

   Підсумком навчання став детальний аналіз та оцінка практичних заходів, які виконувались та конкретні дії учасників.

    Саме такі навчання у майбутньому дадуть змогу оперативно ліквідувати вже не умовну, а справжню пожежу, відвернути реальну загрозу та ліквідувати її у найкоротший термін із найменшими збитками, а найголовніше – врятувати людей.

Майстер виробничого навчання навчально-консультаційного пункту ЦЗ м. Мукачево Войцьо М.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 173 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0