Головна » Файли » Мої файли

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "БЕЗПЕКАВ ЖИТТІ - ЖИТТЯ В БЕЗПЕЦІ"
03.06.2015, 16:09

Конкурс проводиться щорічно з метою виховання у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, привернення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, пропаганди здорового способу життя, виявлення і підтримки талановитих, обдарованих дітей та розвитку їх творчого потенціалу.

Організаторами конкурсу є Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

У минулому році на фінальний етап Всеукраїнського конкурсу від  Закарпатської області було направлено 12 найкращих робіт, де школярі успішно демонстрували свої таланти, а також уміння пропагувати правила особистої та колективної безпеки серед ровесників.

В результаті, переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» в окремій номінації «Драматичний етюд», номінація «Вірш (поетичний твір)» став Шаленик Тарас Віталійович з Іршавської гімназії. А також, І місце у номінації «Фотографія» зайняла учениця Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Тячівський район)  Шафар Олександра  Олександрівна та І місце у номінації «Відеофільм соціальної реклами, комп’ютерна презентація» Якобенчук Вікторія Володимирівна з Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови.

 ІІ місце у номінації «Казка» належить Скальник Василині Василівні  з Луківської ЗОШ (Іршавський район).

ІІІ місце посіла Туряниця Тетяна Валеріївна, номінація «Відеофільм соціальної реклами, комп’ютерна презентація», з Берегівської гімназії.

Всі вони нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками.

Крім того, за особистий внесок у підготовку учасників до конкурсу, подяки отримали також вчителі – Батош М.І.( Луківська ЗОШ), Гецко Н.М. (Іршавська гімназія),  Габор Л.І. (Вільховецько-Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Як засвідчує практика: подібні заходи – важливий поступ у пропагуванні здорового способу життя серед підростаючого покоління, а вміння незамінні у випадку надзвичайних подій, коли потрібно не тільки не розгубитися, а й надати допомогу іншому або ж урятуватися самому.

Матеріал підготувала методист обласного методичного кабінету  Груник Н.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 74 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0