Головна » Файли » Мої файли

РЯТУВАЛЬНИКИ ВЧАТЬ МАЛЕЧУ ПОЖЕЖНІЙ БЕЗПЕЦІ
[ Викачати з сервера (163.2 Kb) ] 21.11.2014, 16:30

 20 листопада 2014 року до вихованців Ужгородського дошкільного навчального закладу № 21 «Ластовічка» завітали працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області та 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Закарпатській області для проведення пізнавальної виховної лекції на тему «З вогнем не жартуй».     

  Начальник циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, майор служби ЦЗ Сергій Батрак розповів діточкам про правила пожежної безпеки, щоб діти знали, що таке пожежа, чим вона небезпечна, як потрібно діяти на випадок загорання вдома і чого навпаки робити не можна та продемонстрував навчальний мультик.

Дітки у свою чергу пообіцяли ніколи не гратися із сірниками, та дотримуватись правил пожежної безпеки. У подяку гостям маленькі слухачі показали виставу на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

   По завершенню заходу дітей вивели на подвір’я, де на них чекали рятувальники 1-го Державного  пожежно-рятувального загону, які продемонстрували пожежно-рятувальний транспортний засіб та засоби малої мехіназіції, які призначення для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Малеча була задоволена, а рятувальники пообіцяли, що ще не раз завітають у гості до вихованців садочку «Ластовічка».  Проводячи такого роду заходи необхідно пам’ятати, що першочерговим завдання дорослих залишається навчання підростаючого покоління безпеці життєдіяльності. І чим раніше діточки почнуть дізнаватись про те як потрібно діяти, а чого категорично робити не дозволяється, тим більший багаж знань з протипожежної безпеки вони матимуть в майбутньому.

Начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, майор служби ЦЗ Батрак С.Л. 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 81 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0