Головна » Файли » Мої файли

РОЗПОЧАТО РОБОТУ МОБІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ
22.12.2014, 17:24

   Одним з основних завдань навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня обізнаності населення з питань цивільного захисту, техногенної безпеки.

    І тут, на рівні із звичайними формами роботи з населенням потрібно шукати нові, які б більш ефективно та оперативно наближали фахівців НМЦ безпосередньо до слухацької аудиторії. З цією метою в навчально-методичних центрах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ДСНС України почали створювати мобільні консультаційні пункти.

    Так, днями розпочав свою роботу мобільний консультаційний пункт з навчання населення НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області. Планується, що МКП буде виїжджати в міста та райони області, а фахівці НМЦ, використовуючи навчально-матеріальну базу пункту, надавати адресні консультації місцевому населенню. Для цього, МКП обладнано зразками навчального майна (засоби індивідуального захисту, вогнегасники, засоби надання домедичної допомоги, тощо) та навчально-методичними матеріалами  з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (пам’ятки, буклети, наочні посібники, методичні рекомендації). В наявності мультимедійне обладнання та генератор енергоживлення.

     У планах роботи мобільного консультаційного пункту – створення комплекту просвітницьких матеріалів для кожного району області, тиражування цих матеріалів друкованим способом та на електронних носіях та їх розповсюдження.

     Окремо необхідно звернути увагу на об’єкти підвищеної небезпеки, які є в районі, які загрози виходять від цих об’єктів, можливі наслідки у разі аварії та заходи реагування з боку населення.

      Сподіваємося, що в наш важкий час, мобільні консультаційні пункти – саме та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв'язок між населенням та фахівцями у сфері цивільного захисту.

     Матеріал підготував завідувач обласним методичним кабінетом БЖД населення Федор О.Т.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 218 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0