Головна » Файли » Мої файли

СЕМІНАР «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОВЕНЕЙ»
03.02.2015, 12:17

Відтепер про надзвичайні ситуації в районах області будуть попереджувати за допомогою SMS та електронної пошти. Для такого оповіщення призначена система GIS (Geographic Information Systems), яку днями презентували у Рахівській райдержадміністрації.

30 січня 2015 у м. Рахів відбувся короткий семінар, під час якого сторони обмінялись досвідом представники повітової ради Марамурешу та румунські менеджери і учасники проекту. Зі встановлених на території району пристроїв дані про рівень води у басейні Тиси, опадів тощо передаватимуться на сервер, оброблятимуться і в онлайн-режимі наноситимуться на карту. 

Допомагатиме така система і при пожежах. При належному управлінні вона може показувати пожежникам найближчі до джерела загоряння гідранти чи водойми, небезпечні об’єкти, визначати ступені ризику тощо. Можна підключати до системи також камери спостереження.

У рамках чергового етапу проекту Рахівському району передадуть мобільні сирени, які встановлять у населених пунктах від села Луги до Білої Церкви. Місцеві рятувальники запропонували скомпонувати систему із вже протестованою мережею управління за допомогою GSM-зв’язку. Це дасть змогу контрольному пункту ДСНС оперативно реагувати на надзвичайні події, вмикати сирени у населених пунктах та керувати мобільними групами рятувальників.

Проект реалізують за програмою Транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

Матеріал підготував завідувач обласним методичним кабінетом БЖД населення

Федор О.Т.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 62 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0