Головна » Файли » Мої файли

СЕМІНАР З КЕРІВНИКАМИ ХІМІЧНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ОБЄКТІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
[ Викачати з сервера (107.3 Kb) ] 27.04.2016, 15:17

27 квітня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області відбувся семінар з керівниками хімічно-небезпечних об’єктів Закарпатської області з питань організації та планування заходів щодо захисту персоналу і населення у разі виникнення (загрози виникнення) надзвичайної ситуації.

На початку заходу вступне слово взяв начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Закарпатській області, майор служби цивільного захисту Заяць Р.В., який звернув увагу на недоліки, які зустрічаються у ході здійснення нагляду за дотриманням чинного законодавства у сфері техногенної безпеки та забезпечення цивільного захисту населення.

Головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Закарпатській області, майор служби ЦЗ Вознюк П.М. ознайомив присутніх з методикою прогнозування хімічної обстановки та діям персоналу під час виникнення хімічної аварії.

Далі представник начально-методичного центру Закарпатської області, майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Волошин В.Г. розповів про сучасні засоби індивідуального захисту та прилади радіаційної та хімічної розвідки.

Керівники хімічно небезпечних об’єктів були ознайомлені з Правилами техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях та на небезпечних територіях та вимог законодавства з питань ідентифікації, паспортизації та страхування цивільної відповідальності, декларування безпеки та розроблення планів локалізації та ліквідації начальником сектору техногенної безпеки відділу державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки та цивільного захисту, майором служби ЦЗ Федько Р.І.

Після доведення основних вимог до плануючих документів у сфері цивільного захисту начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Закарпатській області, майор служби цивільного захисту Заяць Р.В, підбиваючи підсумки, наголосив, що досягнення мети у питаннях забезпечення населення і територій повинно стати для керівників пріоритетним напрямком їхньої діяльності. 

Також учасники семінару мали змогу обговорити викладений матеріал та поділитися досвідом своєї роботи. 

Матеріал підготувала методист обласного методичного кабінету  Треніна А.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 85 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0