Головна » Файли » Мої файли

СЕМІНАР З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ З КЕРІВНИКАМИ «ОЩАДБАНКУ»
10.05.2018, 16:49

Останнім часом увага громадськості стає все більше прикутою до питань дотримання норм пожежної безпеки через виникнення великих пожеж з людськими жертвами у місцях масового перебування людей.
Так, на запрошення керівництва Закарпатського обласного управління ПАТ «Ощадбанк» фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 4 травня прийняли участь в семінарі з керівниками філій та відділень Ощадбанку області.
Завідувачем обласного методичного кабінету Федор О.Т. учасникам семінару доведені відомості щодо виникнення і характеру можливих надзвичайних ситуацій як природного так і техногенного характеру на території області. Детально розглянуті дії керівників з організації протипожежного режиму в установі та дотримання Правил пожежної безпеки. 
У практичній частині семінару начальником Циклу практичної підготовки Центру Батрак С.Л. було продемонстровано порядок використання пожежного обладнання та інвентарю, застосування засобів пожежогасіння (вогнегасників).
Всі присутні отримали CD-диски з комплектом нормативно-правових документів з питань пожежної безпеки та методичних матеріалів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, розроблених педагогічними працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

Федор О.Т.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 25 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0