Головна » Файли » Мої файли

СПЕЦІАЛЬНЕ ОБ'ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ФОРМУВАННЯМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПАТ «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ»
02.11.2017, 11:53

На підприємстві ПАТ «Ужгородський Турбогаз», яке спеціалізується на випуску енергетичного устаткування для електростанцій, працюючи на газоподібному паливі, а також широкого спектру устаткування для здобичі, транспортування і зберігання нафти і газу, в жовтні 2017 року проведено спеціальне об’єктове тренування з формуваннями цивільного захисту за темою: «Дії формувань ЦЗ підприємства при повідомленні про штормове попередження  (сильний вітер)».

Під час проведення тренування було відпрацьовано наявність і справність засобів оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації, можливість якнайшвидшого виходу людей із небезпечних будівель та приміщень, наявність аварійного запасу технічних засобів, апаратів, приладів, засобів захисту, вміння діяти в екстремальних ситуаціях особового складу формувань цивільного захисту.

Методичний супровід при підготовці тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0