Головна » Файли » Мої файли

СПЕЦІАЛЬНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ В АТ “УКРТРАНСГАЗ”
25.06.2018, 09:16

Підбиттям підсумків на завершальному етапі трирічного періоду підготовки з питань цивільного захисту працюючого населення суб’єктів господарювання є спеціальні об’єктові навчання.

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2018 рік, 21 та 22 червня під керівництвом головного інженера Сологуб А.В. було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту та працівників Закарпатського ЛВУМГ при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру на ГКС Ужгород».

Методичний супровід по підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання надано майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошиним В.Г.

Під час проведення навчання було відпрацьовано заходи щодо дій у разі виникнення пожежі на порухоуловлювачах ГКС Ужгород.

Представники добровільної пожежної команди власноруч попрактикувались у гасінні вогню за допомогою стаціонарних засобів пожежогасіння, порошковими та вуглекислотними вогнегасниками. Всі завдання, поставлені перед командирами формувань цивільного захисту, були відпрацьовані відповідно задуму і обстановки.

При проведенні заходів з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій та пожежі була забезпечена чітка взаємодія Закарпатського ЛВУМГ з пожежно-рятувальними підрозділами та екстреної медичної допомоги Ужгородського району.
Керівний склад Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, особовий склад формувань цивільного захисту, працівники підприємства під час навчання вдосконалили свої практичні навики щодо виконання своїх функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати спеціального об’єктового навчання обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій Закарпатського ЛВУМГ. В ході засідання були надані рекомендації для подальшого покращення стану роботи з питань ЦЗ.  

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0