Головна » Файли » Мої файли

СПЕЦІАЛЬНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ ФОРМУВАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТОВ “ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД”
03.10.2018, 13:32

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях Ужгородського району на 2018 рік, 27 вересня 2018 року було проведено спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту по темі: “Дії формувань цивільного захисту при проведенні евакуації працюючого персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі) на підприємстві”. 
Консультативно-методичну допомогу при підготовці та проведення тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошин В.Г.
У підготовчий період до проведення СОТ ФЦЗ, відпрацьована вся плануюча документація.
Під час проведення тренування було перевірено роботу системи оповіщення, проведена екстрена евакуація працюючого персоналу, перевірено наявність аварійного запасу технічних засобів, апаратів, приладів, засобів захисту, вміння діяти в екстремальних ситуаціях керівного складу підприємства.
При проведенні заходів з локалізації та ліквідації пожежі була забезпечена чітка взаємодія ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” з пожежно-рятувальними підрозділами та екстреної медичної допомоги Ужгородського району. 
Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, працівники підприємства під час тренування вдосконалили свої практичні навики щодо виконання своїх функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. 
Після проведення тренування проведено розбір дій учасників, на якому детально проаналізовано та оцінено виконання практичних заходів.

Майстер виробничого навчання Волошин В.Г.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0