Головна » Файли » Мої файли

СТАРТУВАВ "ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ" В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА МУКАЧЕВО
12.04.2019, 11:11

Вже традиційно протягом багатьох років у всіх загальноосвітніх закладах міста в квітні-травні проводиться “День цивільного захисту”. Цей день є своєрідним підбиттям підсумків навчання школярів з предметів “Захист Вітчизни” та “Основи здоров’я”, що впродовж року проводились в навчальному закладі. Крім того це й підготовка школярів до дій у надзвичайних ситуаціях, які характерні для довгоочікуваних літніх канікул.
Так, 10 квітня у базовій з цивільного захисту загальноосвітній школі №13 м. Мукачево, було проведено показовий “День цивільного захисту та об’єктове тренування з пожежної безпеки”.
Відкриття “Дня цивільного захисту” почалося з засідання комісії з надзвичайних ситуацій навчального закладу. Гостями школи стали відповідальні за організацію цивільний захист інших шкіл міста, представники з надзвичайних ситуацій міськвиконкому, співробітники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.
Учні, вчителі та працівники навчального закладу показали змістовну, цікаву та різноманітну програму. Було організовано виступ АГІТБРИГАДИ ЗОШ №13, конкурс малюнків на асфальті, як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій. Проведено інструктивно-методичне заняття з відповідальними шкіл міста за цивільний захист щодо дій сил ЦЗ навчального закладу при виникненні пожежі з елементами евакуації школи. 
Школою пролунало застереження: «Увага всім! Пожежа у школі. Евакуація!». Після тривожного сигналу всі учні разом із вчителями та працівниками школи покинули приміщення. Тривога була навчальною, було організовано учбову пожежу у приміщення класу на другому поверсі школи, показано як працює висувна драбина якою через вікно школи другого поверху відбулося гасіння пожежі у класі. 
Закінчився "День цивільного захисту" загальношкільною лінійкою, на якій директор школи Ковач Л.Я. підбила підсумки цього насиченого та цікавого дня. Ще раз було наголошено наскільки важливо навчання та виховання підростаючого покоління з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.

Завідувач навчально-консультаційного пункту ЦЗ м. Мукачево Семенович П.П.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0