Головна » Файли » Мої файли

СТАРТУВАВ “ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ” В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА МУКАЧЕВО
22.04.2016, 11:06

Вже традиційно протягом багатьох років у всіх загальноосвітніх закладах міста в квітні-травні проводиться “День цивільного захисту”. Цей день є своєрідним підбиттям підсумків роботи з навчання предметів “Захист Вітчизни” та “Основи здоров’я”, що впродовж року проводились в навчальному закладі. Крім того, це ще й підготовка школярів до дій у надзвичайних ситуаціях, які характерні для довгоочікуваних літніх канікул.

Так, 18 квітня на базі загальноосвітнього навчального закладу №13 м. Мукачево було проведено показовий “День цивільного захисту”.

Відкриття заходу почалося із традиційної шкільної лінійки. Гостями школи стали директори інших шкіл міста, представник  з  надзвичайних ситуацій міськвиконкому, представники міськрайвідділу У ДСНС України в Закарпатській області, співробітники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД.

Учні та вчителі школи показали змістовну, цікаву та різноманітну програму. Було організовано конкурс малюнків на асфальті на тему: «Як діяти при виникненні   надзвичайних ситуацій». Проведена нарада з керівництвом школи щодо дій сил ЦЗ навчального закладу при виникненні пожежі з елементами евакуації школи.

Школою пролунало застереження: “Увага всім! Пожежа у школі. Евакуація! “. Після тривожного сигналу всі учні разом із вчителями покинули приміщення закладу. Тривога була навчальною, але, за сприятливих погодних умов, продовження “Дня цивільного захисту“ відбулося на шкільному майданчику, де було показано як працює висувна драбина, якою через вікно школи з третього  поверху допомогли спуститися умовно постраждалим. За допомогою аварійно-рятувального спорядження було проведено евакуація постраждалого.

Закінчився “День цивільного захисту“ загальношкільною лінійкою, на якій директор школи Карпенко С.О. підбив підсумки цього насиченого та цікавого дня. Ще раз було наголошено, наскільки важливо навчання та виховання підростаючого покоління з питань цивільного захисту.

Завідувач навчально-консультаційного пункту ЦЗ м.Мукачево Семенович П.П.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0