Головна » Файли » Мої файли

СТУДЕНТАМ ПРО БЕЗПЕКУ
17.04.2015, 10:10

Уже стало доброю традицією кожного року на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області (далі – Центр) проводити із студентами  заходи щодо формування у них культури безпеки та профілактики нещасних випадків серед молоді.

Так 16 квітня фахівцями Центру було проведено навчання із вихованцями Закарпатського художнього інституту та Ужгородського коледжу культури та мистецтв на тему  «Організаційні заходи по захисту учасників навчально-виховного процесу на випадок можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Молодь ознайомили із надзвичайними ситуаціями, які характерні для області та із заходами по забезпеченню безпеки студентів у випадку терористичних актів.

Під час проведення практичних занять викладач Шмигін В.В. відпрацював із слухачами дії по наданню першої медичної допомоги у випадку отримання травм при надзвичайних ситуаціях.

Фахівці Центру Бейка Т.С. та Волошин В.Г. продемонстрували студентам види засобів індивідуального захисту, прилади радіаційного-дозиметричного контролю та  як ними користуватись.

Начальник циклу практичної підготовки майор служби ЦЗ Батрак С.Л. та інструктор навчального пункту, старший прапорщик служби ЦЗ Шелест Я.П. ознайомили студентів із основними причинами виникнення пожеж та видами первинних засобів пожежогасіння, в кінці заняття відпрацювали правила користування вогнегасниками.

Фахівців аварійно-рятувального загону У ДСНС України в Закарпатській області в свою чергу продемонстрували слухачам види аварійно-рятувальної техніки, її технічні характеристики.  Із захопленням молодь спостерігала за роботою фахівців групи піротехнічних робіт та групи хіміків.

Проведення подібних заходів є важливим елементом у формуванні навичок та вмінь молодого покоління по забезпеченню безпечної життєдіяльності та підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Матеріал підготувала заступник завідувача обласних та м. Ужгород курсів Просяник Н.С.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 56 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0