Головна » Файли » Мої файли

ТРЕНУВАЛИСЯ ГАСИТИ ЛІСОВУ ПОЖЕЖУ
04.06.2018, 15:25

01 червня 2018 року на території ДП «Великоберезнянське лісове господарство» було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему: «Локалізація та ліквідація лісової пожежі». Мета навчання: перевірка готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій при виникненні лісової пожежі; відпрацювання взаємодії між Великоберезнянським РС Управління ДСНС України у Закарпатській області, ДПРЧ №2 с.м.т. Великий Березний та силами цивільного захисту ДП «Великоберезнянське лісове господарство» під час гасіння лісових пожеж; вивчення особливостей пожежогасінь в екосистемах.

На навчання залучались: черговий караул ДПРЧ №2 с.м.т. Великий Березний в кількості 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки, сили і засоби цивільного захисту ДП «Великоберезнянське лісове господарство».

Згідно легенди навчань на території держлісгоспу виникла лісова пожежа. Керівний склад цивільного захисту та сили швидкого реагування були підняті по тривозі і направлені на локалізацію та ліквідацію пожежі. Завдяки їх злагодженій роботі та чіткій взаємодії за деякий час вони з завданням успішно впоралися. А потім був розбір навчання, на якому детально проаналізовано та оцінено практичні заходи які виконувалися та конкретні дії учасників.

 

 

Старший майстер виробничого навчання

циклу практичної підготовки Бейка Т.С.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0