Головна » Файли » Мої файли

ТРЕНУВАННЯ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ТА СИЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТП ЄДС ЦЗ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
04.10.2018, 15:54

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 03.10.2017         № 39053/0/1-17, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017  № 981-р „Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік” та підпункту 2 п. 12 Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації 19.02.2018 № 95 03 жовтня 2018 року проведено штабне  тренування Хустської та Тячівської районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області  на тему: „Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС”.

У ході тренувань було здійснено перевірку стану готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми та її ланок до виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій на Теребле-Ріцькій ГЕС; відпрацьовано питання із оповіщення, евакуації населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованих населених пунктах; вдосконалено навички керівного складу та фахівців евакуаційних органів щодо організації та проведення евакуаційних заходів; підвищено рівня готовності та взаємодії органів управління і сил цивільного захисту.

 Участь у тренуванні прийняли  працівники Центру. Так, старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Бейка Т.С. та завідувач НКП ЦЗ м.Тячів Ширма М.І. виконували функції посередників при приймальних евакуаційних пунктах в с. Золотарьово Хустського району та с.Теребля Тячівського району.

 

Старший майстер виробничого навчання 

циклу практичної підготовки                                                           Тарас Бейка                       

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0