Головна » Файли » Мої файли

У БЕРЕГОВІ ПОКАЗОВО НАВЧАЛИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЯК ДІЯТИ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
25.09.2015, 15:52

23 вересня в м. Берегово на території підприємства на ТОВ “Берег-кабель ГМБХ” відповідно до “Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатської області на 2015 рік” було проведено показове спеціальне об’єктове навчання. Темою даного заходу було визначено актуальну, а саме: “Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу ТОВ “Берег-кабель ГМБХ” у разі виникнення пожежі”.

Організатори заходу мали на меті перевірити готовність органів управління та сил цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту міста Берегова до дій у випадку виникнення пожежі, чітку організацію управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організацію роботи сил швидкого реагування. Особливу увагу було звернуто на удосконалення навиків керівників спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту управлінню проведення РІНР та тренування особового складу спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту  до дій за призначенням.

Відповідно до задуму навчання на території складу готової продукції підприємства «Берег-Кабель» виникла пожежа. Тож, працюючий персонал  чітко і зважено розпочав організовувати евакуаційні заходи та ліквідовувати умовну пожежу.

На чергову частину ДРПЧ-12 надійшло повідомлення, що на вищезгаданому підприємстві спалахнуло складське приміщення. Не пройшли й дві хвилини, як пожежна техніка вже була в місці самої події. Рятувальники оперативно почали гасити пожежу.  Після ліквідації «штучної пожежі» інша бригада рятувальників розпочала оглядати місце події на наявність постраждалих. У складі було виявлено непритомного чоловіка, який, найімовірніше, отруївся чадним газом. Його рятувальники витягли на вулицю, де і надали першу медичну допомогу. До місця подій на той час вже прибули і електрики, які у потрібний момент мали б відключити подачу електроенергії на підприємство. За декілька хвилин прибула і карета швидкої допомоги. Лікарі підбігли до потерпілого, якого одразу переклали на ноші та перемістили до машини швидкої. Там на місці лікарі «підключили» постраждалого до кисневої маски, а також виміряли йому тиск та «вкололи» відповідні ліки. На місце події вчасно приїхала і машина газовою служби.

За всім процесом слідкували представники Берегівської міської ради, фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області, начальник Берегівського міськрайвідділу управління ДСНС в Закарпатській області підполковник служби цивільного захисту Ланьо А.А. та керівники підприємств міста Берегова та Берегівського району.

Після закінчення навчання проведено попередній розбір дій керівного складу та фахівців ЦЗ, на якому проаналізовано виявлені недоліки щодо реагування на надзвичайні ситуації і прийняті рішення на їх ліквідацію, надані пропозиції щодо коригування плануючих документів.

Матеріал підготував МВН ЦПП Волошин В.Г. 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 54 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0