Головна » Файли » Мої файли

У СНВК «ПРОЛІСОК» М. УЖГОРОД ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
22.04.2017, 11:40

У світі постійно виникають небезпеки, пов’язані як з природними катаклізмами, так і з різного роду аваріями та техногенними катастрофами. Сьогодні як ніколи зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Діти та молодь повинні бути озброєні знаннями і навичками правильної поведінки у разі загрози їхньому життю та здоров’ю. Це вказує на необхідність додаткового проведення масово-роз’яснювальних заходів серед учнів щодо дотримання правил безпечної поведінки та набуття навичок у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Саме тому, з метою удосконалення теоретичних знань та набуття практичних навичок у випадку надзвичайних подій різного характеру, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території нашої області, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведенні в школах заходів, одним з яких є День цивільного захисту.

Так, 20 квітня 2017 року у СНВК «Пролісок» м. Ужгород, було успішно проведено День цивільного захисту.

Підготовка розпочалась заздалегідь до його проведення і містила такі заходи: розроблення та своєчасне доведення до виконавців наказу про підготовку і проведення Дня цивільного захисту, інших розпорядчих та плануючих документів; детальне планування майбутнього виконання усього комплексу заходів Дня цивільного захисту; оновлення наочної агітації, відеотеки, літератури з питань цивільного захисту, обладнання тематичних виставок тощо.

Завдяки цьому День цивільного захисту пройшов злагоджено, всі проведені заходи відрізнялися високим рівнем підготовки, були цікавими, пізнавальними та спрямовані на практичну перевірку здатності учнів та працівників навчального закладу правильно і чітко діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Наприкінці останнього уроку була здійснена навчальна евакуація педагогічних працівників та учнів. Завершився День цивільного захисту підведенням його підсумків.

Методистом обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Груник Н.В., надавалась консультаційно-методична допомога, керівництву та педагогічним працівникам даного навчального закладу, в організації підготовки та проведенні Дня цивільного захисту.

Проведення таких заходів, без сумніву є обов’язковим для навчальних закладів, адже періодичне нагадування дітям і дорослим про правильне поводження у будь-яких екстремальних ситуаціях допоможе запобігти нещасним випадкам. І хочеться вірити, що небезпечних ситуацій стане значно менше, а якщо і траплятимуться, то підготовлені люди зможуть захистити і себе, і тих, хто поруч.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 34 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0