Головна » Файли » Мої файли

УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ: "ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ТА ТРАВМУВАННЮ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ"
10.09.2014, 12:58

   27 серпня 2014 року управління освіти Ужгородської міської ради  на базі багатопрофільного ліцею «Інтелект» м. Ужгород організувало проведення  круглого столу із заступниками директорів загальноосвітніх шкіл міста на тему: «Запобігання загибелі та травмування дітей». По запрошенню організаторів  участь у роботі круглого столу приймали фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. 

Начальник циклу практичної підготовки, майор служби цивільного захисту  Батрак С.Л. довів до присутніх вимоги правил пожежної безпеки для загальноосвітніх навчальних закладів, показав як правильно користуватись засобами пожежогасіння у випадку пожежі в приміщеннях, продемонстрував навчальні фільми по даній тематиці.

    Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Бейка Т.С. ознайомив учасників круглого столу з нормативно-правовим забезпеченням цивільного захисту у загальноосвітніх навчальних закладах, наголосив на важливості проведення навчально-виховної роботи та практичних заходів з учнями щодо їх вмілих дій на випадок загроз і небезпек, які можуть бути викликані теперішньою суспільно-політичною ситуацією в Україні.

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

Бейка Т.С.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 85 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0