Головна » Файли » Мої файли

УЖГОРОД: "КОМАНДНО-ШТАБНЕ НАВЧАННЯ"
[ Викачати з сервера (72.9 Kb) ] 04.10.2016, 09:46

27 вересня 2016 року  відповідно  до «Плану основних заходів цивільного захисту м. Ужгород  на 2016 рік»  та Організаційно-методичних вказівок щодо навчання населення м. Ужгород  захисту та діям у надзвичайних ситуаціях на 2016 рік було проведено  командно-штабне  навчання з органами управління та силами цивільного захисту ланок міської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту тему: «Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу КП «Водоканал» при  аварії з викидом хлору».  Мета навчання: підвищення злагодженості дій органів управління, підготовки та підтримки високого рівня готовності органів управління та підпорядкованих їм сил цивільного захисту до дій за призначенням, а також удосконалення взаємодії між органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями.

На навчання залучались: комісія ТЕБ і НС м. Ужгород, евакуаційна комісія, міські спеціалізовані служби цивільного захисту. Керував навчанням заступник міського голови Габор О.М.

За задумом навчання  в хлораторній станції   стався вибух та послідуюча пожежа із викидом у повітря певної кількості парів хлору. Після отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію керівний склад ЦЗ міста та сили швидкого реагування були підняті по тривозі і відпрацювали умовно порядок дій у даній надзвичайній ситуації.

Участь у навчанні  прийняли  завідувач обласних та м.Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів Кравець В.П., начальник  циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Батрак С.Л., старший майстер виробничого навчання  Бейка Т.С., майстер виробничого навчання  Волошин В.Г.

 

Матеріал підготовлено старшим  майстром виробничого навчання  ЦПП  Бейка Т.С.                      

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 59 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0