Головна » Файли » Мої файли

УЖГОРОД: ПОКАЗОВЕ НАВЧАННЯ НА КП «ВОДОКАНАЛ»
15.10.2014, 17:34

     15 жовтня 2014 року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатської області на 2014 рік» та Організаційно-методичних вказівок щодо навчання населення (працівників) Закарпатської області захисту та діям у надзвичайних ситуаціях на 2014 рік було проведено показове спеціальне об’єктове навчання на тему: «Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу КП «Водоканал» при вибуху в хлораторній станції». Мета навчання: перевірка готовності органів управління та  сил цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту міста до дій у випадку викиду хлору; організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування; удосконалення навиків керівників спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту управлінню проведення РІНР в осередку хімічного забруднення; тренування особового складу спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту до дій за призначенням.

    Консультаційно-методичну та практичну допомогу в організації підготовки і проведення навчання надали начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. та старший майстер виробничого навчання  Бейка Т.С.

     На навчання залучались: комісія ТЕБ і НС м. Ужгорода, евакуаційна комісія, міські служби оповіщення та зв’язку, охорони громадського порядку, медична служба, протипожежна служба, комунально-технічна служба, автотранспортна служба, служба енергопостачання, служба газопостачання, санітарної обробки, хімічної розвідки. Керував навчанням заступник міського голови Віталій Семаль.

     За задумом навчання, внаслідок терористичного акту в хлораторній станції стався вибух та послідуюча пожежа із викидом у повітря певної кількості парів хлору. Декілька працівників отримали ураження різного ступеня важкості. Після отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію керівний склад ЦЗ міста та сили швидкого реагування були підняті по тривозі і направлені на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Завдяки їх злагодженій роботі та  чіткій взаємодії за кілька годин вони з завданням успішно впоралися. А потім був розбір навчання, на якому детально проаналізовано та оцінено практичні заходи які виконувалися та конкретні дії учасників. 

Матеріал підготував начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів, майор служби цивльного захисту Батрак С.Л.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 160 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0