Головна » Файли » Мої файли

В УЖГОРОДІ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» КУРСУ «ОСНОВИ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ»
15.10.2015, 15:31

Згідно  плану Управління освіти Ужгородської міської ради 8 жовтня 2015 року на базі Ужгородської ЗОШ №8 відбулося засідання міського методичного об‘єднання вчителів предмету “Захист Вітчизни” курсу “Основи медичних знань” на тему: “Формування в учнів мотивації дбайливого ставлення до життя і здоров’я  людей. Вплив вражаючих факторів НС”.

 Для участі в роботі методичного об’єднання залучалися вчителі з усіх шкіл міста Ужгорода, а також були запрошенні фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської  області.

Після реєстрації учасників з вступним словом виступила голова методичного  об’єднання  Глагола Н.В., яка ознайомила присутніх з планом роботи. Директор школи Мигалина Л.І. привітала учасників методоб‘єднання та організувала презентацію свого навчального закладу та наголосила про тенденції розвитку школи в майбутньому.

Основна частина засідання почалася з виступу начальника циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів, майора служби цивільного захисту Батрака С.Л. на тему: “Первинні засоби пожежогасіння в школі та порядок  користування ними”.

Про прилади радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю розповів присутнім майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Волошин В.Г.

Викладач обласних та м. Ужгород курсів удосконалення керівних кадрів Шмигін В.В.  провів заняття із учасниками на тему: “Правила безпечної поведінки  при  перебуванні на радіаційно-забрудненій місцевості. Надання домедичної допомоги при радіаційних ураженнях”.

Виступи супроводжувались демонстрацією презентацій, навчальних відеофільмів та практичним відпрацюванням правил користування засобами пожежогасіння, приладами  хімічного та дозиметричного контролю, деяких практичних навичок з надання домедичної допомоги. Також у ході виступів до присутніх були доведені нові керівні документи щодо організації роботи вчителів  курсу “Основи медичних знань”.

На завершення, з доповіддю на тему: “Методичні рекомендації щодо викладання курсу “Захист Вітчизни” (дівчата)” виступила голова методичного об‘єднання Глагола Н.В. після цього засіданні було закрите.

За відгуками учасників, засідання було проведене на високому організаційному та методичному рівні та з користю для них.

Матеріал підготував Волошин В.Г.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 82 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0