Головна » Файли » Мої файли

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ІЗ КЕРІВНИКАМИ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
03.10.2018, 13:34

«До основних завдань та функцій місцевого самоврядування належить забезпечення безпеки громадян. Цивільний захист та організація всього цього процесу на територіях об’єднаних територіальних громад (далі ОТГ) є одним з важливих завдань для ОТГ у період їх становлення та розвитку». 
Так, 27 вересня, директор Закарпатського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Іван Дем’янчук відкрив семінар: «Актуальні питання підвищення рівня захисту населення від надзвичайних ситуацій. Створення та функціонування Центрів безпеки громадян».
На захід були запрошені керівники ОТГ, представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області та Управління ДСНС в Закарпатській області.
Учасники семінару обговорювали захист населення та територій ОТГ, залучення додаткових ресурсів для створення Центрів безпеки громадян, ознайомились і прикладами кращих практик організації цивільного захисту населення. 
У рамках заходу начальник навчально-методичного центру Роман Богдан провів лекцію на тему: «Організація цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Також всім присутнім було роздано інформаційні буклети, диски та пам’ятки з методичним матеріалом на допомогу керівнику ОТГ щодо організації ЦЗ.
У продовж семінару порушувались питання щодо побудови системи цивільного захисту на місцях, зокрема створення структурного підрозділу у сфері цивільного захисту, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також місцевих пожежно-рятувальних команд з метою забезпечення гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації на території ОТГ. 
Підбиваючи підсумки заходу Іван Дем’янчук зазначив, що подібні заходи сприятимуть покращенню стану цивільного захисту в області, а в цілому підвищать готовність усієї системи цивільного захисту до захисту населення і території при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації природного, техногенного, соціального і воєнного характеру.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0