Головна » Файли » Мої файли

ВИЇЗНІ ЗАНЯТТЯ ЗПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
[ Викачати з сервера (423.1 Kb) ] 26.02.2016, 15:23

24 лютого 2016 року в Закарпатській філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення було проведено заняття виїзним методом з групою посадових осіб до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки в складі 16 чоловік. На заняттях основна увага була звернута на  питання організації та здійснення заходів пожежної безпеки на суб’єктах господарювання. 

Начальник циклу практичної підготовки обласних та міста Ужгород курсів підполковник служби цивільного захисту Батрак С.Л. довів основні нормативно-правові документи з питань пожежної безпеки та відповідальність за їх порушення, основні вимоги пожежної безпеки для суб’єктів господарювання. Звернув увагу присутніх на загальні вимоги щодо утримання території, будівель, споруд, протипожежних розривів, джерел протипожежного водопостачання. Старший майстер виробничого навчання Бейка Т.С.  довів до слухачів алгоритм дії посадових осіб у разі виявлення порушень правил пожежної безпеки та  порядок відпрацювання документації з питань пожежної безпеки, яка ведеться суб’єктом господарювання. Викладач обласних та м. Ужгород курсів Шмигін В.В. провів тренінг по наданню домедичної допомоги при опіках та ураженні електричним струмом. 

Після завершення заходу всі учасники отримали методичні рекомендації щодо організації пожежної безпеки на суб’єктах господарювання та зразки необхідної документації.

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Бейка Т.С.  

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 84 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0