Головна » Файли » Мої файли

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В НМЦ ЦЗ ТА БЖД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
05.12.2017, 10:36

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини. Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

Відповідно до розпорядження КМУ № 579-р 4 грудня з працівниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області була проведена лекція з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань. Під час лекції були роздані буклети та продемонстрований відеоролик.

Представники територіального управління юстиції Закарпатської області наголосили - важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 24 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0