Головна » Файли » Мої файли

ЗАКАРПАТСЬКЕ МИТНИЦЯ ЗНАЄ ЯК ДІЯТИ У ЕКСТРИМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ
14.02.2015, 12:31

11 лютого 2015 року на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації проведено інструктивно-методичне заняття із керівним складом та посадовими особами у сфері цивільного захисту Закарпатської митниці ДФС.

Перед працівниками навчально-методичного центру було поставлено завдання навчити слухачів вмінню діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть бути викликані теперішньою суспільно-політичною ситуацією в Україні.

Під час навчання  слухачі  ознайомились з нормативно-правовими документами, які регламентують питання здійснення заходів цивільного захисту, отримали роз’яснення  щодо режимів функціонування цивільного захисту, надзвичайної ситуації, організацією заходів з цивільного захисту. Відпрацювали дії керівників та працівників в екстремальних умовах.

Велику зацікавленість присутні виявили зокрема до загроз, які несуть у собі вибухонебезпечні предмети, та правил поведінки при явленні таких небезпечних знахідок,  діям при загрозі терористичних актів та правилам, які необхідно знати всім, хто потрапив у екстремальну ситуацію аби захистити і зберегти життя собі та своїм рідним.

Працівники Центру розповіли також і про надзвичайні ситуації, які можливі на території Закарпатської області та ознайомили слухачів із первинними засобами пожежогасіння та порядком їх використання.

Завершальним етапом занять стало відпрацювання слухачами чітких дій при наданні домедичної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях, а саме: проведення непрямого масажу серця та штучного дихання, способи зупинки кровотеч та транспортування потерпілих.

Проводячи такого роду заходи фахівці Центру завжди намагаються довести до людей прості, але в той же час і важливі істини – впевнено прийняти виклик в екстремальних ситуаціях можуть лише ті, хто знаючи, як діяти у тій чи інших обставинах, приймають єдине правильне рішення: запобігти лиху, врятувати себе, надати допомогу іншим, і знайти вихід із небезпечного становища.

Начальник обласних та м. Ужгород курсів Чегіль В.В.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 59 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0