Головна » Файли » Мої файли

ЗАНЯТТЯ ІЗ ЗАВІДУВАЧАМИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ
12.04.2019, 13:32

Кожна людина - і дорослий, і дитя - у будь-який момент може опинитися в надзвичайній ситуації. Навіть звичайна обстановка стане небезпечною, якщо не знати правил поведінки на вулиці, в транспорті, вдома. У таких ситуаціях найбільш беззахисними виявляються маленькі діти, яким властиві рухливість, непосидючість, допитливість. Практика показує, що навіть багато численних планів, дорогих технічних засобів, озброєної охорони не знижує наслідків надзвичайних ситуацій. Якщо батьки і педагоги самі не готові до адекватних дій, то і діти так нічому і не навчаться. Отже, навчання дітей забезпеченню безпеки їх життєдіяльності є актуальним педагогічним завданням, у вирішенні якого повинні брати участь не лише педагоги, але і батьки, громадськість, різні відомчі структури, які відповідальні за життя і здоров’я дітей.  

Одним з практичних заходів в дошкільному навчальному закладі, під час якого усі відповідальні за життя і здоров’я дітей можуть об’єднати свої зусилля – є Тиждень безпеки дитини. 

Саме з цією метою, 10 квітня 2019 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, було проведено інструктивно- методичне заняття з питань підготовки та проведення Тижня безпеки дитини із завідувачами дошкільних закладів освіти Ужгородського району.

У цьому заході взяли участь керівники дошкільних навчальних закладів Ужгородського району, представники відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА та методист обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.

У ході проведення цього заходу, методист обласного методичного кабінету Груник Н.В., ознайомила педагогів з організацією підготовки та методикою проведення Тижня безпеки дитини, оновленими вимогами до планування та організації захисту учасників навчально-виховного процесу, відповідно до «Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту».
Окрім цього, учасникам заходу було презентовано «Інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту», його зміст та наповнення, над яким працювали педагогічні працівники обласного методичного кабінету.

Освітяни також висловили вдячність за навчально-методичні матеріали, розроблені фахівцями обласного методичного кабінету та отримані в електронному вигляді, що дозволять здійснювати роботу з напрямку безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в дошкільному навчальному закладі ефективно та дієво.

Підсумовуючи захід його учасники зазначили змістовність та безумовну корисність проведеної зустрічі.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0