Головна » Файли » Мої файли

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У М. УЖГОРОД
07.02.2019, 12:02

5 лютого 2019 року Ужгородською міською радою проводилося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відкрив голова комісії Андріїв Б.
Комісія розглядала питання безпечної експлуатації хімічно-небезпечних об’єктів, навчання керівників спеціалізованих служб міста щодо дій у разі виникнення аварій на хімічно-небезпечних об’єктах та у разі підтоплення, аналіз пожежної та техногенної безпеки м. Ужгород та стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та санітарно-ветеринарного контролю міста.
На засідання буди запрошені представники ДП «Укрпродконтракт», КП «Водоканал м. Ужгорода», ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», управління Держпродспоживачів та навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.
Викладач обласних та м. Ужгород курсів центру Чінчевич С.О. надав методичну допомогу відділу цивільного захисту в організації та проведенні заняття по питанню навчання членів комісії ТЕБ та НС, керівників спеціалізованих служб міста щодо дій у разі виникнення аварій на ХНО та у разі підтоплення. 
Також Чінчевич С.О. провів заняття на тему: «Організація роботи керівного складу, органів управління та спеціалізованих служб по захисту населення та територій у разі загрози виникнення та виникнення НС на ХНО і при виникненні підтоплень при високих паводках».

Викладач обласних та м. Ужгород курсів Чінчевич С.О.

Категорія: Мої файли | Додав: Nataly
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0