Головна » Статті » Пам*ятки для населення

ЯК ВИБРАТИ БЕЗПЕЧНІ ТА ЯКІСНІ ЯЛИНКОВІ ІГРАШКИ?

На початку грудня у всіх магазинах вже з'являються ялинкові іграшки та прикраси до Нового року. Виробники намагаються привернути покупців вигідною ціною і яскравим дизайном. Однак багато людей навіть не замислюються про те, що новорічна продукція може бути небезпечною. Щоб вибрати безпечні та якісні іграшки, необхідно бути уважними і дотримуватися наступних правил.

Отже, перед покупкою уважно огляньте іграшку. Після зіткнення з виробом на руках не повинно залишитися слідів блискіток і фарби. Якщо покриття обсипається, значить, іграшки неякісні.

Крім того, зверніть увагу на запах, якщо прикраси сильно пахнуть хімією, швидше за все при виробництві використовувалося низькосортна сировина. Також різкий запах може свідчити про присутність шкідливих компонентів у складі фарби, таких як формальдегід і фенол.

Якщо у вас є домашні вихованці і маленькі діти, будьте обережні з іграшками зі скла. Такі прикраси дуже легко б'ються, тому краще всього купити пластикові іграшки. Обов'язково перевірте кріплення, іграшка повинна добре триматися. Подивіться, чи немає на поверхні тріщин і зазубрин.

Віддавайте перевагу перевіреним виробникам. Переконайтеся, що на упаковці присутня інформація про товарну марку і дату виготовлення. Сумлінні виробники завжди вказують артикул, склад виробу, адреси і телефони фірми. Намагайтеся не купувати ялинкові прикраси на стихійних ринках. Якщо виникають сумніви щодо якості або безпеки конкретного товару, краще утримайтеся від його покупки.

Матеріал підготувала заступник завідувача обласних та м. Ужгород курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Просяник Н.С.

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (11.12.2015)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0