Головна » Статті » Пам*ятки для населення

ЯК ЗМІЦНИТИ ІМУНІТЕТ ВЕСНОЮ

Здоров'я – це одна з головних цінностей у нашому житті. Імунітет – це здатність організму захищати себе. Щоб організм міг захищати себе, потрібно зміцнювати його імунітет. 
Загартовування
Тут найголовніше – "нарощувати оберти" поступово. Спочатку ноги, з колін, потім від пояса, і тільки після цього можна обливатися або приймати прохолодний душ повністю. Контрастний душ для підвищення і зміцнення імунітету теж підійде, але знову ж таки, знижувати температуру потрібно протягом 10-14 днів, а починати з мінімальної різниці.
Свіже повітря
Ні для кого не секрет наскільки прогулянки на повітрі корисні для нашого здоров'я. Намагалася хоча б одну-дві зупинки пройти пішки, причому не повільно, а в швидкому темпі, щоб хоча б створити видимість спорту на свіжому повітрі. Якщо час дозволяє, можна практикувати ранкові (або вечірні) пробіжки. Це зробить досить позитивний вплив на ваш імунітет.
Правильне харчування
Найбагатші вітамінами і антиоксидантами овочі, фрукти та мед, а білком, що стимулює синтез імуноглобулінів – м'ясо. З цього і намагайтесь виходити, формуючи свій весняний раціон. Крім того, пийте побільше "живих" домашніх йогуртів щоб уникнути дисбактеріозу, а також їжте всім відомі "помічники" імунітету - ріпчасту цибулю і часник.

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (13.03.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0