Головна » Статті » Пам*ятки для населення

ОБЕРЕЖНО МАГНІТНІ БУРІ!

Магнітні бурі відбуваються внаслідок спалахів на Сонці, під час яких в міжпланетний простір викидається велика кількість сонячної плазми, що летить з величезною швидкістю. Коли вона досягає магнітної оболонки нашої планети, то геомагнітне поле починає стискатися і коливатися. Магнітні бурі можуть тривати від декількох годин до декількох діб.
Здорова людина наближення магнітної бурі може навіть не відчути, а от людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, часом нелегко.
Під час магнітних бур метеозалежна людина може відчувати біль у серці, мігрені, слабкість, порушення серцебиття і перепади настрою.
У ці дні треба бути максимально уважними до свого здоров'я, оскільки магнітні бурі мають негативний вплив на роботу серцево-судинної системи – болить голова, "скаче" тиск, з'являється відчуття розгубленості, слабкість, запаморочення, порушення серцебиття і перепади настрою.
Аби полегшити вплив магнітних бур на організм, потрібно на ці дні відмовитись від алкоголю та важкої їжі, частіше гуляти на свіжому повітрі, намагатися раніше лягати спати. Зокрема, варто подовжити час сну щонайменше на 30 хвилин.
Добрий сон допоможе організму розслабитись, тому магнітні бурі не будуть настільки важкими. Також варто відмовитись від кави – вона стимулює нервову систему і може погіршити самопочуття. Краще пийте м'ятний чай, який має заспокійливу властивість.
Варто виключити з раціону важку їжу, адже вона затримує воду в організмі. Серед продуктів, які не варто вживати – копчені, гострі і солоні продукти. Доречніше додати до щоденного раціону більше свіжих фруктів, овочів і легкозасвоюваних білків.

Просяник Н.С.

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (10.05.2018)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0