Головна » Статті » Пам*ятки для населення

ОБЕРЕЖНО - МАГНІТНІ БУРІ!

Серед усього населення планети майже третина людства є чутливою до змін у природі, тобто є метеочутливими. Якщо брати людей із хронічними хворобами, серцево-судинними хворобами, діабетом та іншими, серед них – 80% метеочутливі. 
Магнітна буря здатна вдарити по найслабших місцях. Хронічні захворювання здатні загостритися, серце збивається з ритму, поганий настрій змінюється затяжною депресією. Реакція кожної людини індивідуальна. В одного виникає слабкість, інший страждає від головного болю, зниження фізичної активності. Людина може стати дратівливим і тривожним без видимої на те причини. 
До групи ризику потрапляють кардіохворі. Під час геомагнітних ситуацій, збільшується кількість інсультів, інфарктів, нападів стенокардії. Також в такі дні схильні до недуг люди, які страждають від надмірної ваги, розладів вегетосудинної системи. Ехо магнітних бур може наздогнати людини не в день бурі, а напередодні, або після неї.
Якщо людина володіє магніточутливості, необхідно напередодні бурі приймати аспірин, якщо немає протипоказань до застосування препарату, таких як виразкова хвороба, коліт, гастрит, схильність до кровотеч. Також потрібно пропити заспокійливі засоби, такі як настоянка валеріани.
У раціоні харчування не повинно бути багато солодкого. Не потрібно їсти м'ясо, жирну їжу. Необхідно віддати перевагу фруктам, овочам, кефіру, сиру. Корисними є морепродукти. За годину до сну краще випити відвар з шипшини. 
Необхідно уникати як фізичних, так і емоційних навантажень. Але це не означає, що весь час людина повинна проводити в ліжку. Потрібно виключити вживання алкоголю. 

Просяник Н.С.

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (14.11.2018)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0