Головна » Статті » Пам*ятки для населення

Протипожежне тренування на ТОВ “Закарпатінтерпорт”

Відповідно до плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу та фахівців цивільного захисту, 22 вересня 2017 року на ТОВ “Закарпатінтерпорт” було проведено протипожежне тренування з цивільного захисту за темою: “Дії  працюючого персоналу при виникненні пожежі  на території майданчику №1 РВ№1 та проведення евакуації працюючого персоналу”.

Згідно з розкладом занять майстром виробничого навчання Волошиним В.Г. здійснено методичний супровід по підготовці до проведення протипожежного тренування. Надана практична допомога у розробці плануючих документів по проведенню тренування, відпрацьовані практичні заходи по підготовці до проведення протипожежного тренування.

Задум тренування реальний, тема проведення тренування відповідає сучасним обставинам, які утворилися на території ТОВ “Закарпатінтерпорт”.

Основна мета проведення протипожежного тренування досягнута та головні їх завдання виконані.

Найбільш позитивним у ході проведення цих практичних заходів було:

всі учасники тренування усвідомили необхідність особистої підготовки з питань цивільного захисту та пожежної безпеки;

керівний склад удосконалив свої практичні навички в організації та проведенні заходів захисту від наслідків НС;

всі учасники тренування закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій під час гасіння пожежі.

Практичні заходи тренування проводились з імітацією пожежі. Для імітування умовної пожежі використовувались первинні засоби пожежогасіння. Під час проведення тренування персонал відпрацював гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння (дії з вогнегасником; дії по використанню кошми та використання води через пожежні рукави).

Підводячи підсумки керівник тренування та майстер виробничого навчання окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі тренування. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації надзвичайних ситуацій стануть запорукою безпеки працівників товариства. Сподіваємось, що присутнім на тренуванні ніколи не доведеться застосовувати набуті знання та навички в умовах реальних надзвичайних ситуацій.

 

Матеріал підготовлено майстром виробничого навчання В.Г. Волошин

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (25.09.2017)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0