Головна » Статті » Пам*ятки для населення

СОТ формувань цивільного захисту ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”

У селі Розівка Ужгородського району на ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” 8 вересня 2017 року було проведено спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту по темі: “Дії формувань цивільного захисту при проведенні евакуації працюючого персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі) на підприємстві”.

Мета тренування досягнута, а саме:

проведена перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту суб’єкта господарювання до дій у випадку виникнення пожежі;

проведено уточнення заходів з організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування;

практично проведено тренування особового складу формувань цивільного захисту до дій за призначенням та евакуації працюючого персоналу.

Консультативно-методичну допомогу при підготовці та проведення тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Волошин В.Г.

У підготовчий період до проведення СОТ ФЦЗ, відпрацьована вся плануюча документація.

На завершальному етапі тренування було проведено відпрацювання практичних заходів. Відповідно до задуму тренування, на території складу виникла пожежа, до локалізації пожежі приступила добровільна пожежна дружина з одночасним повідомленням в службу ДСНС Ужгородського району.

Представники пожежного формування підприємства власноруч попрактикувались у гасінні вогню за допомогою стаціонарних засобів пожежогасіння, порошковими та вуглекислотними вогнегасниками. Всі завдання, поставлені перед командирами формувань цивільного захисту, були відпрацьовані відповідно задуму і обстановки.

За вказаною адресою прибули сили ДСНС Ужгородського району в кількості 3 одиниць техніки, умовне місце загоряння було ліквідовано.

Одночасно, за сигналом «УВАГА ВСІМ!» на підприємстві проведена екстрена евакуація працюючого персоналу.

Після проведення тренування проведено розбір дій учасників, на якому детально проаналізовано та оцінено виконання практичних заходів.

 

Матеріал підготовлено майстром виробничого навчання В.Г. Волошин

Категорія: Пам*ятки для населення | Додав: Nataly (12.09.2017)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0